Příběh láhve

Přehrát video

#1Design

Všechno začíná perfektním designem. Na základě představy našich zákazníků, navrhneme co nejvhodnější tvar lahve pro daný sortiment. 

Pracovat můžeme s širokou nabídkou standardních tvarů, které jé možné na přání upravit, nebo navrhnout originální design přímo na míru.

Najdi svoje vysněné

Pracovní pozice

Omlouvám se, ale v současné době nemáme žádné volné pracovní pozice.

Přehrát video

#2Výroba

Než se pustíme do sériové výroby, vytvoříme zkušební formy a vzorek lahví k odsouhlasení. Vyrobené formy zůstávají ve sklárně bezpečně uložené a vždy připravené ke znovupoužití.

Samotná výroba začíná na kmenárně. Směs písku, sody, dolomitu a střepů padá na dopravníky a posouvá se směrem k vaně neboli peci. Pomaličku se rozpouští a vzniká rozžhavená sklovina. Ta se vytlačí do tvaru kapky, stříhá do požadovaných velikostí a putuje do tvarovacího stroje. V připravených formách se nafoukne do tvaru láhve, přesouvá dopravníkem do chladící pece a postupně se ochlazuje, aby nedošlo k jejímu poškození.

Zaměstnanecké

Benefity

Náborový příspěvek

Dovolená

Příplatky

Nefinanční odměny

Příspěvky

Přehrát video

#3Kontrola a balení

Vychlazené láhve putují dopravními cestami na studený konec, kde dochází ke kontrole a balení.

Procházejí několika kontrolními body, které mohou odhalit případné vady. Před světelnou stěnou neboli matnicí se finálně důkladně prohlédnou a pokračují dále k balení. Láhve putují do celého světa a musí se zabalit přesně dle požadavků a specifikací. Zabalené a připravené se uloží do skladu, kde čekají na svého zákazníka.